Otestovali jsme televizi TCL 4K s QLED panelem, s Google TV a Game Mastero v úhlopříčce 108 cm. Jak testování dopadlo se dozvíte z recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotili
5
5x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 11. 12. 2022
do 28. 12. 2022

Televize TCL QLED 43C635 o úhlopříčce 108 cm (43")

působí na vaše smysly obrazem, zvukem a elegancí

Řada C635všechno, co náročný filmový i herní fanoušek potřebuje. Z pohledu obrazu září skvělými barvami QLED a vysokým kontrastem díky VA Direct LED podsvícenému panelu. Nechybí podpora všech formátů HDR, zejména HDR10+ a Dolby Vision.

O zvuk se u TV TCL 43C635 starají prémiové Onkyo reproduktory s podporou Dolby Atmos i DTS. Duší C635 je nejnovější systém Google TV s vestavěným Google Assistant i Chromecastem a tělo je zpracováno do bezrámečkového kovového provedení.


Více informací o produktu se dozvíte TADY.

Hodnocení
5
avatar
Libor
Perfektni smart televize, za rozumný peníz, ultrastihly design, prijemne nastavení od prvního spuštění, navede i seniora. Intuitivní ovládání Qled obrazovka zajišťuje vysokou kvalitu obrazu, hezké barvy. Odzkoušeno hned s externím diskem na filmu s rozlisenim 4K+, obraz je srovnatelný s mou druhou televizi jejíž pořizovací cena byla 3x vyšší
klad Rychlá konektivita
příloha příloha
avatar
Vlastimil
Super barvy, super zvuk, super vzhled, dostatečné množství nastavení. Nečekal jsem, že TCL bude mít tak kvalitní obraz a zvuk, ale opravdu mile mě překvapil. Barvy perfektně vyvážené, zvuk díky reproduktorům Onkio taktéž super (snad jen - ještě by nebyl na škodu ekvalizér, kterým by si každý uživatel mohl doladit jednotlivé zvukové předvolby).
klad Obraz
klad Barvy
klad Zvuk
klad Vzhled
klad Ne moc obsáhlý návod
avatar
Jana
Televize TCL43C635 s rozlišením 4K má úhlopříčku 108 cm, která je vhodná i do menších prostorů. Základní nastavení je běžné, editace programů jednoduchá. Obraz je plynulý při rychlých pohybech. Barvy realistické, vyžadují vyšší úroveň jasu. Pro aktivaci smart funkcí je potřeba použít účet Google nebo si ho vytvořit. Aktivace není složitá, přesto by mohla být rychlejší. Připojení k wifi je po zadání údajů k přihlášení bez problémů. Je možné využít přednastavené aplikace, pokud je máte předplacené. Ostatní lze bez problémů stáhnout z Google Play a nainstalovat. Při nastavení je možné použit hlasovou komunikaci s TV přes přiložený chytrý ovladač. Pokud sledujete jen pozemní vysílání TV je vhodné nastavit.Rychlý start. Pro využití HbbTV je potřeba tuto funkci aktivovat v Nastavení. Připojení externího úložiště přes USB i Bluethoot je bez problémů. Zvuk je velmi dobrý. Televize je vhodná pro běžné sledování TV i pro sledování pořadů z placených aplikací. Mohu jen doporučit.
klad výborný obraz
klad snadné nastavení
klad hlasové ovládání přes chytrý ovladač
klad smart funkce
klad nic
příloha
avatar
Lenka
Televizor má skvělý obraz a výborný zvuk. Jediná výtka je na pomalé přepínání programů. Ale ostatní kvality to vyváží. Kupovaný dceři do pokojíčku, která má telefon Android a funguje hezky. S mým iPhonem kamarád nebyla. Obraz oled je určitě famózní. V jiné místnosti máme konkurenční značku a můžeme porovnávat. U dcery obraz vyhrává.
klad Cena
klad Skvělý obraz
klad Dobrý zvuk
klad Adaptivní na skoro všechny držák na zeď
klad Tloušťka
klad Počáteční nastavení iPhone
příloha příloha příloha
avatar
Aleš
rozměry je TV lehká a snadno se s ní manipuluje. Zvládne to i jeden člověk. Nožky v balení. Můžete je přidělat, nebo můžete TV umístit na stěnu. Držák není součástí balení. Před prvotní instalací je potřeba nainstalovat si do telefonu Google Home. Stejně tak TV tak nějak počítá s tím, že si spárujete se svým Google účtem. Prvotní instalace je lehce zdlouhavá, ale .TV vás vším provede. Zvláštností jsou dva přibalené ovladače. Jeden s hlasovým ovládáním a menším množstvím tlačítek. Druhý pro staromilce. Kvalita obrazu je odpovídající QLED technologii. Za cenu kolem deseti tisíc je to velmi dobré. Zvuk samotné TV je lepší než na co jsem byl zvyklý ze starší LED TV, kterou tato nahradila. Ale je to vykoupeno větší šířkou. Takže ji "nenalepíte" tolik ke zdi, jako nějaké užší modely
klad Zvuk i obraz aplikace
klad Prvotní zdlouhavé nastavení
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel