Otestovali jsme absolutní novinku na trhu! Jak dopadla bezdrátová sluchátka LAMAX Duals1 v našem testování?

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotili
5
6x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 22. 8. 2022
do 11. 9. 2022

sluchátka LAMAX Duals1

ZDVOJNÁSOBÍ TVŮJ HUDEBNÍ ZÁŽITEK 

Nastraž uši! Duální měniče pošlou tvým bubínkům dvojnásobnou hudební nálož.

Dunivý basy, křišťálový výšky bez zkreslení a v extra rozsahu. To je sound, který si tě ve vteřině získá.

Nemusíš si říkat audiofil, abys poznal, o kolik líp LAMAX Duals1 hrajou. K tomu si přičti až 28 hodin poslechu bez nabíječky nebo luxusní techy design s odkrytým tělem a máš jasno, jaký bezdrátový sluchátka chceš.


Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
10
avatar
Michaela
U sluchátek mi jde primárně o zvuk a výdrž, za což má LAMAX opravdu plusové body. Dobře padnou do uší a vlastně tak odcloní ruch z okolí. Na jedno nabití vydrží opravdu dlouho a zvuk je velmi kvalitní. Jediné, co bych ocenila, je menší velikost a jiná barva také neurazí. Takže pokud nenosíte sluchátka jako módní doplněk, rozhodně doporučuji.
klad kvalita zvuku
klad výdrž
klad zapadnutí do uší
klad ovládání
klad velikost
klad barva
příloha příloha
avatar
Lucie
Byla jsem sluchátky Lamax velmi mile překvapená. Bezdrátová sluchátka jsou pro mě ideální, hlavně při sportu kdy dráty opravdu nejsou vhodné. Pri poslechu hudby je zvuk čistý a vydrží hrát až 28h, což velmi oceňuji. Skvěle drží v uchu a nevypadavají. Dalším plusem vidím dosah, kde od telefonu můžu byt více vzdálena a stejně pořád hrají. Dobře se ovládají, takže určitě nemusíte mít strach, že by to bylo složité. Cena je také více než přívětivá.
klad Čistý zvuk
klad Dosah poslechu
klad Desing
klad Cena
klad Nic
příloha
avatar
Jana
Sluchátka lamax duals1 mají dvojnásobný beatbass a díky tomu je poslouchání hudby opravdový zážitek. V porovnání s jinými sluchátky je opravdu slyšet rozdíl a kvalita hudby. Vydrží dlouho nabité. Cca těch 7-8 hodin poslechu hudby. Za mě naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.
klad Vzhled
klad Výdrž
klad Nabíjecí krabička
klad Potlačení hluku
klad Ovládání hlasem
příloha příloha
avatar
Petra
Začnu designem, protože i vzhled ke pro mě důležitý ?? Jednoduchý moderní design obalu je za mě skvělý, sluchátka samotné jsou lehce futuristické což je prostě super ? Když jsem sluchátka poprvé použila, byla jsem až v šoku jaký mají úžasný zvuk. Zvýraznění basů BeatBass je znát a technologie DualBeat která zajišťuje řízení poměru frekvencí a písničky jsou pak opravdu v TOP zvuku. Jako sportovec oceňuji pohodlné nošení v uších a odolnost proti potu. Výdrž až 7 hodin, takže i maratonci si můžou užít skvělý zvuk ?
klad Design
klad Pouze černé provedení
příloha příloha příloha příloha
avatar
Kamila
Nejspíš mi nikdy takhle dobře nesedly špunty do uší. I když silně třepu hlavou, nechtějí vypadnout. Vnitřní část špuntu je ze silnější gumy, slabší okrajová část vyplní celé ucho. Díky tomu výborně tlumí a utužují veškeré výhody, které se týkají zvuku.
klad Drží pevně v uších (3 velikosti špuntů)
klad Výborně tlumí
klad Průhledný krycí plasty, skrze který jsou vidět dual drivers vypadají stylově
klad Zvuk je perfektní, velký frekvenční rozsah
klad Přepínání skladeb a další gesta jsou jednoduchá na použití
klad Krabička na sluchátka je o něco větší než u konkurence. Za těch 21 hodin navíc to ale stojí
klad Sluchátka vyčnívají ven z uší, na pohled jsou tak veliké
klad Díky robustnosti nevypadají tak elegantně v uchu, to je ale jenom subjektivní názor
příloha
avatar
Štěpánka
Sluchátka LAMAX Duals1 jsou skvělé. Na jedno nabití drží hodně dlouho, zvuk je krásně čistý, basy jsou super, ovládání jednoduché. Dobře se propojují s bluetooth, nevypadává signál, nešumí. Navíc mají Sluchátka LAMAX Duals1 super pouzdro, pevné a jen tak se nezničí v žádné tašce. Sluchátka v uších jsou příjemná.
klad Zvuk
klad Vzhled
klad Kryt
klad Instalace
klad Musím si zvyknout na velikost
příloha příloha
avatar
Petra
Sluchátka LAMAX Duals1 jsou super. Hezky mi drží v uších (a ještě jsou v balení další velikosti špuntů). Užívám si poslech, protože jsou krásně slyšet hluboké tóny. Líbí se mi také výdrž, po kterou hrají bez nabíjení a navíc z venkovní strany malého pouzdra vidím úroveň nabití. Parádní sluchátka!
klad drží v uších
klad přenos hlubokých tónů
klad čistý zvuk
příloha příloha příloha
avatar
Barbora
Sluchátka jsou příjemná v uších, hrají celkem slušně. Hudba i volání funguje. Nejvíce si je zamilovali děti, jsou to jejich první sluchátka. Vše magnetické, tak zapadnou do nabíječky jak mají. Nabíjení rychlé a vydrží dlouho nabitá jak sluchátka, tak nabíječka.
klad Ovládání hlasem
klad Rychlost nabíjení
klad Výdrž baterie
příloha

Přílohy

IMG_9314.MOV
avatar
Petra
Sluchátka Lamax duals1 Krásně a ciste hrají. Když dáte zvuk na plno , nerve Vám to uši jako u jiných sluchátek, Bass není přehnaný ale příjemný. Nabíjení přes kabel USB-C je super , dnes už ho má skoro každý , takže když se Vám někde cestou na navstevu vybiji sluchátka , můžete si je na cestu zpět zase nabít. Za mě sluchátka určitě TOP
klad Vše
klad Není co vytknout
příloha
avatar
Pavlína
Naprostá spokojenost, mají úžasný zvuk a veškerý písničky které na tom pustíte tak májí dokonalý zvuk!!! Prostě tohle musíte mít, moc se mi líbí i jejich tvar, díky kterému krásně drží v uších a ani jednou se mi nestalo ze by nějaké z ucha vypadlo, prostě za mě jedině spokojenost!
klad Skvěle drží v uších
klad Skvělý zvuk
klad Jsou malé takže nepřekáží
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel