Jak dopadlo testování multivitaminů Marťánci jaro-léto? To se dočtete v recenzích od vybraných testerů

image
otestováno
Počet recenzí
93
jak jste hodnotili
5
79x
4
11x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 27. 3. 2022
do 30. 4. 2022

Multivitaminy Marťánci jaro-léto! Ideální start jarní sezóny pro Vaše děti

Podpora imunity a vitality dětí v období jara je důležitá. Víte že, Marťánci gummy jaro-léto obsahují právě speciálně sestavený komplex potřebných vitaminů pro nadcházející sezónu? Objevte Marťánky, želatinové multivitaminy ve velkých tvarech s příchutí borůvky, citronu, jahody a mandarinky. 

Vitalita  

  • Vitamin C přispívá ke snížení únavy a vyčerpání  
  • Vitamin C a B6 přispívají ke správnému energetickému metabolismu  
  • Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu pokožky  
  • Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů  


  • Bez přidaných barviv  
  • Bez konzervantů  
  • Bez umělých sladidel  
  • Bez lepku  
  • Bez laktózy  
  • Vyrobeno držitelem GMP certifikátu  


Více informací o produktu najdete TADY.Jaký je Váš denní rituál s želatinovými Marťánky?

 

Hodnocení
93
avatar
Míša
Testovali jsme Marťánky (jaro-léto). Nemohu posoudit zda dětem nějak pomohli. Bohužel doba testování není dostatečně dlouhá, aby se účinky dostavily. Nicméně, děti si je moc oblíbili a udělali si z užívání ranní rituál, kdy je berou jako mlsotu po ránu. Obal je velmi poutavý a krásně barevný. Určitě budeme pokračovat v dalším balení.
klad Zvířátkové tvary a jejich barvičky.
klad Nemám žádné výhrady
příloha
avatar
Petra
Multivitaminy Martanci zaujaly me děti již pouhým balenim(obalem) a hned se do nich chtěli pustit. Líbili se jim tvary vitaminu,nejvíce asi fialový žralok.Vetsinou mám problém vitaminy do děti dostat,ale v tomto případě to nebyl problém.Chutnali jim a klidně by jich snědli i více naraz?.Co se týká imunity,myslím,že k jejímu posílení touto formou jistě došlo.Deti nejsou nemocné a jsou velmi cile?.
klad obal vyrobku
klad tvary vitaminu
klad chut
klad vliv na posílení imunity
klad nic
avatar
Štěpánka
Dcera Martanky naprosto miluje, máme už několikáté balení a budeme kupovat určitě dál další, dcera si vybírá vždy jakou příchuť a tvar si zrovna dá. Jsou chutný, nejsou cítit po chemii, složení je fajn. Tvary jsou hravé a super, že jen tak neomrzí. Rozhodně rády doporučujeme.
klad Chuť
klad Vůně
klad Vzhled
klad Baleni
klad Cena by mohla být nižší
avatar
Lenka
Martanci jsou skvely v tom, ze jsou to gumove vitaminy. Nase deti maji radeji gumove a jsou z nich nadsene. Nejvic se jim libi zraloci. Nejradeji by to snedli cele ? Jsme spokojeni. Prichut je vyborna dle deti. Budeme urcite pokracovat v dalsim balení
klad Gumove bonbony
klad Na vber z vice zviratek
klad Prichut
klad Nic
příloha
avatar
Blanka
Multivitamíny Marťánci už moje děti bral v podzim zima verzi a moc jim chutnaly a proto uvítaly i verzi jaro léto. Mají hezké tvary, barvy s skvělou chuť. Dokonce se hádají o to, kdo a který bude v určitý den sníst. Takové nadšení nevyvolají žádné bombóny. Děti zatím nebyly nemocné, proto myslím, že tyto vitamíny mají velký vliv na jejich imunitu.
klad Tvary
klad Barvy
klad Příchuť
klad Složení
klad Hezké balení
klad Nic
příloha
avatar
Marie
Musím říct,že dcera před podáváním multivitaminů měla za sebou několik nemoci a zatím se nám daří to udržet,dcera je velmi sportovně zatížena a energeticky na tom byla o dost lépe. Vitamíny jsme koupili již další a budeme v nich pokračovat, protože dceři chutnají a každé ráno neměla problém si jeden vzít. Jsou větších tvarů a tak je musela i kousat,což jí tedy samozřejmě nedělalo problém. Dceru nejvíce nadchl tvar žraloka,protože je největší ?dle dcery by obal mohl být větší,ale barevné je velmi sladěný a líbil se jí
klad Barevne kombinace a tvar vitamínů
klad Hravy obal
klad Že nejsou tolik sladké a přesto chutné
klad Že musíme pořídit další
příloha
avatar
Zuzana
Měli jsme možnost vyzkoušet Multivitaminy Marťánci Jaro/léto - užívali jsme 17 dní - syn nebývá nemocný, zůstává zdravý a určitě bonbony posílily jeho obranyschopnost. Každý den se velmi těší na pravidelnou dávku vitamínů v hravé a hlavně chutné podobě. Vitamín bere spíše jako sladkost:). Nejraději má žraloka. Obal je moc hezký a pro děti velmi lákavý - po dovyužívání jej pěkně vytřídíme do plastového odpadu.
klad recyklovatelný obal
klad chutné
klad veselé barvy i tvary zvířátek
klad chodím na ně taky
klad rychle mizí
příloha
avatar
Věra
Vyšší obranyschopnost jsem nepozorovala, ale myslím, že k ní určitě přispívá. Dítě má dostatek energie na aktivity. Dceři chutná a vždy se těší, když jí vitamínek nabídnu a je ráda, když jej může jíst. Je dobře, že jsou to želé bonbonky. A tvary zvířátek jsou super, i když preferenci k žádnému nemáme.
klad tvary zvířátek
klad želé provedení
klad vše se mi líbí
příloha
avatar
Lucie
Multivitaminove želé martanci jsou super. Chuťově dobré. Malý si chodí pořád že chce kokinko. Takže zase mu musím vysvětlovat že se to nesmí pořád. Jinak se mě líbí i provedení těchto vitaminu ve formě zvířátek. Takže za nás super . Obal je myslím si pro deti super . Snaží se i něco poznat.
klad Pekne tvary zviratek
klad Chuťově dobré
klad Neni nic co bych vytkla
avatar
Jana
Vitamíny dávám v podobě ovoce a zeleniny každý den dětem i nám. Na imunitu a vitalitu jsme otestovali Marťánky a jsou skvělou volbou. Užíváme je cca měsíc a Mareček (3,5 let) kromě rýmy nebyl více nemocný. Energie má celý den na rozdávání, dříve býval více unavený. Skvělým bonusem je jejich chuť jako klasické gumové bonbóny, které miluje. Dáváme je po snídani, za odměnu, že vše snědl, případně po obědě. Každý den si vybírá jiný tvar a příchuť, u nás vede borůvkový podle nás delfín a jahodový papoušek, ale chutnají všechny tvary (citronový marťánek i mandarinkový motýlek). Už při rozbalení balíčku Mareček poznal, že jde o něco pro něj, jelikož je vyloženě barevný a pro děti jako dělaný.
klad Chuť
klad Tvary vitamínů
klad Balení
klad Škoda glukózového sirupu
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Jitka
Na testování jednoho balení je nedostatečné zda opravdu podpořily imunitu (rýmu máme stále). Multivitamíny chutnali dětem hodně, dokonce i mladší dceři které dost žádné co jsme zkoušeli do teď nechutnali. Vitaminy berou rádi vždy povečeři nezapomenou si o ně říci. Nejvíce jim chutnal fialový žralok a zelená žába. Obal se dětem líbil. Multivitamínu určitě mohu doporučit a i my u nich zustaneme.
klad dobrý chuť
klad hezké tvary
klad žádné
příloha příloha
avatar
Zuzana
Produkty na imunitu jsme zkoušeli od různých výrobců. Nicméně s tímto produktem jsme nadmíru spokojení. Děti od mala byly častěji při lehčím nachlazení mimo provoz. Omezovalo nás to cestování a celkovém fungování. Často mimo školku a mimo koletiv děti. Od začítku užívání jsme zaznamenali lepší iminutu. Před úžíváním jsme byli ve školce cca 5 dní a pak dva týdny doma na léčení. Nyní jedeme 4 týdny v kuse ve školce.
klad Chutná dětem
klad Praktické balení
klad Dětem se líbily tvary
klad Není co vytknout
příloha
avatar
Lucie
Multivitamíny Marťánci v podobě gumových "bonbónů" : tyto vitamíny jsou v praktické dózičce, kterou můžeme po vyprázdnění použít také na něco jiného, v dnešní době, kdy většina z nás recykluje to je vlastně fajn. Vitamíny jsou ve tvaru zvířátek ( delfín, marťánek, motýl a lev) , jsou velké a dcera se na ně vždy hodně těší, každý den si dokonce připomene, že ještě neměla vitamín. Vitamíny mají svůj specifický "zápach", který mě není moc příjemný, působí "uměle". Dceři vitamíny chutnají. Barvy by prý mohly být pestřejší, když jsou takto všechny v krabičce , tak nepůsobí noc hezky. Bohužel jsem zatím za dobu užívání nepozorovala žádnou změnu. Žádné zlepšení ani zhoršení imunity ani vatality, proste vše stejné, takový je alespoň můj pocit.
klad Dóza
klad Tvary bonbónů
klad Zápach bonbónů
příloha příloha
avatar
Zdeňka
Sleduji zlepšení imunity po každodenním používání vitamínů. Dcera měla energii na celodenní hraní a jiné aktivity (což se moc nezměnilo, je to velice akční dítě). Na vitamíny se každý den moc těšila a moc jí chutnají. Baví ji tvary, nejvíce žlutý marťánek. Obal je barevný,hravý.
klad Chuť a tvary
klad Posílení imunity
klad Barevné, veselé balení
klad Žádná negativa
příloha
avatar
Milena
Testovaly naše děti 8 a 3 roky. Po prodělaném covidu byly unavené a přetrvával kašel. Po užívání multivitaminů Marťánků jsme zaznamenali větší příval energie a kašel ustoupil. Vojta si oblíbil Marťánky s jahodovou příchutí, Gábi si vybírala příchuť borůvka. Zvláště se bavili legračním natahováním pochoutek
klad složení bez konzervantů, sladidel, barviv
klad výběr příchutí
klad zlepšení stavu pokožky
klad legrační natahování
klad nenašla jsem
příloha
avatar
Natalja
Multivitamíny Marťanci Gummy Jaro - Léto jsou skvělé na podporu imunity. Naše holčička si je moc oblíbila, ráno a večer vezme jeden želé bonbón. Chuťově nám chutnají nejvíc v této letní variantě žabička a motýlek, příchutě jsou vyvážené,nejsou přeslazené a zároveň nabité vitamíny. Po měsíci užívání vidím že dcerka je velmi aktivní, v kombinaci se sluníčkem a delším pobytem venku je příjem vitamínu dobrým pomocníkem pro zdraví. Hezký barevný obal také náladi na pozitivní začátek dne.
klad Složení
klad Tvary
klad Chuť
klad Účinnost
klad Žádné
příloha
avatar
Lucie
Multivitaminy Marťánci jsou u nás velmi oblíbené a tato jaro-léto edice je skvělá. Úžasné a hravé tvary s ovocnou chutí. Dcera se každé ráno velmi těší a je to první věc co dělá když se ráno vzbudí, jde si vzít Marťánka. Každý den si vybírá jinou barvu a nejvíce chutnala zelená. Energie a elánu má dcera o poznání více, obranyschopnost vypadá lepší ale to mohu posoudit až po delší době uživání. Balení je pro děti atraktivní, barevné a dobře dostupné že si děti zvladnou bonbon vzít samy.
klad Tvary
klad Barevnost
klad Chuť
klad Snadné otevírání a velikost otvoru pro malou ručičku
klad Mohlo by být více tvarů a barev
příloha
avatar
Katka
Martanci želé humny jaro léto nás doma opravdu baví. Děti je mají rady, nemusím je nutit,mají ranní rituál,po snídani hned vitamíny. Já zase oceňuji obsah vitamínů A,K,C. Díky nim mají děti víc energie,nejsou unavené ani tolik nemocné,ačkoli rýma se nám nevyhla.
klad Vysoky obsah vitamínů C
klad Sravne slozeni
klad Nevim
příloha
avatar
Tereza Netuková
Musím říci, že jsme vyzkoušeli několik vitamínů, ale žádné neměli takový úspěch. Myslím že dceři opravdu velmi chutnají. A řekla bych, že ji baví i vůně a tvar. Vždy děti láká barva, a rodiče těší,když děti dostanou něco, bez chemických barviv. Těší se domů ze školky až si je bude moci vzít , což u těch předchozích tak nebylo. Kdyby mohla snědla by je jako bonbony. Vždy si hlídá který tvar měla den před tím a snaží se dodržovat pořadí. Co se týká imunity, tak měsíc, kdy jsme je brali se neobjevila ani rýma ani kašel. I když je to krátká doba, řekla bych že vliv na imunitu mají. Energie byla značná, i když těžko říci, zda to bylo sluníčkem či vitamíny, ale asi kombinací obojího, určitě to nebylo sezení u televize , ale zábava a pohyb na zahradě.
klad barva ,vůně
klad účinek
klad cuť
klad nic
příloha

Přílohy

Video.mov
avatar
Kateřina
Vitamíny od Marťánků používáme od synova jednoho roku. Nejdříve ve formě sirupu a následně ve formě gumových bonbónů. Syn si nové vitamíny okamžitě zamiloval. Vždy si losuje sám a těší se, které zvířátko si vytáhne. Marťánci gummy nemají žádnou umělou pachuť a hezky voní.
klad Hravé tvary
klad Vůně
klad Žádná barviva ani umělá pachuť
klad Možná jen nižší obsah vitamínu D3, ale to doženeme podáváním přímo dečka v kapkách
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel